İKRA BLOG

İKRA BLOG

İşimiz, müşterilerimizin taleblerine uygun, hızlı ve kullanışlı tasarımlar hazırlayıp sunmaktır.


 • 01-08-2017

  Kurumsal Web Tasarım Nedir

  Artık hemen hemen herkesin tüm işlerini internet ortamından kolaylıkla halledebildiği günümüzde, sanal dünyanın hızına ayak uyduramayan firmalar, rakiplerine göre geri kalmaktadır. İnternet dünyasının hızını ve etkinliğini bilen firmalar da sanal alandaki çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bu alanda çıkan tüm yenilik ve uygulamaları yakından takip eden firmalar, kendilerini güncellemek için adeta bir yarış içerisindedirler. Bu bağlamda, firmaların sanal ortamda ki yüzlerini yansıtan kurumsal web tasarımı çalışmaları, üzerinde detaylı bir şekilde düşünülerek hazırlanması ve amaca en iyi hizmet edecek şekilde tasarlanması gereken bir alandır.

 • 01-08-2017

  Web Tasarım Nedir

  Bir firmanın kendini internet ortamında tanıtabilmesi için bir web sitesine ihtiyacı vardır. Web sitesinde misyonunu, vizyonunu, hizmetlerini, referanslarını, iletişim bilgilerini vs. hakkındaki bilgileri paylaşabilmesi için mükemmel bir olanak sağlamaktadır. Yapılan işler ile alakalı fotoğraflar ve videolar da yayınlanabilmektedir. Web tasarım nedir? Sorusuna gelecek olursak bir firma için oluşturulan sitenin yapılış sürecine verilen isimdir.

 • 01-08-2017

  SEO Nedir

  İnternet dünyası hızlı bir şekilde büyüyor ve çok sayıda insan bu alandan para kazanmak istiyor. Bunun için de farklı yollar deneniyor. Arama motorlarında önde çıkmak için SEO uygulamasının gerekli şekilde siteniz tarafından yapılması gerekiyor. Peki, Arama motoru optimizasyonu(SEO) nedir? Sitenizde aktif olarak içerikler paylaşıyorsunuz ancak arama motorlarında bir türlü üst sıralardan çıkamıyorsanız sitenizde bir SEO çalışması yapılmamış demektir. Arama motorları siteleri listelerken değişik algoritmalar ve matematiksel bir yapı kullanıyorlar. SEO çalışması yapıldığın da siteniz bu algoritmalar tarafından hızlı bir şekilde algılanacak ve daha üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlanacaktır. 

 • 01-08-2017

  SEO İPUÇLARI

  Herkese merhabalar, bu yazımda sizlere websitenizin google dostu olma yollarını madde madde öğretmeye çalışacağım. Bu öğreteceklerim sitenizin google sıralamalarında daha üst sıralarda çıkmasını sağlayacak ve seo analiz hatalarından kurtulacaksınız.

ARAMA


Çok OkunanlarSİZİ ARAYALIM

Bu alanı kullanarak iletişim talebinde bulunabilir veya teklif alabilirsiniz.