Hizmetler

iKRA Hizmetler

iKRA; hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu.

Web Tasarım

Günümüzde internetin hayatımızda edindiği yer ve önem oldukça fazladır. Bu nedenle birçok kullanıcı da kendi internet sitesini yapmak için kolları sıvamaktadır. Farklı amaçlarla hazırlanan internet sitelerinin en önemli yapıtaşıweb tasarım kalitesi ve özgünlüğüdür. İnternet sitenizin iyi bir web tasarımına sahip olması için yapmanız gereken başlıca şeyler vardır. Öncelikle bu iş için ayırabileceğiniz zamanı tayin etmelisiniz. Eğer bu işe ayıracak fazla zamanınız yoksa ve hazır bir tasarımın sizi tatmin edeceğini ve işinizi göreceğini düşünüyorsanız, basit bir blog sitesi kurabilirsiniz. Ancak size ya da işinize özel kendine has bir internet sitesi kurmak ve web tasarımına sahip olmak amacındaysanız, yapmanız gereken bazı şeyler ve dikkate almanız gereken aşamalar vardır. 

Devamını Oku..

Web Yazılım

Modern dünyanın en önemli konularından biri de internet. Dolayısıyla bireysel ya da kurumsal herkes günlük hayatının veya yaşam faaliyetlerin bir yerinde internet ile buluşmak zorunda kalıyor. Hele ki modern çağın iş hayatı neredeyse internetsiz olmuyor. Bu nokta ise, ister bireysel isterse kurumsal olsun, web sayfası tasarımları ön plana çıkıyor. Firmamız Web Yazılım ve tasarım konularında uzun yıllardır aktif bir şekilde çalışmaktadır. Oluşturmak istediğiniz web ortamınıza ait, en kullanışlı ara yüz ve menülerle tasarlanmış görsel boyutu yüksek web dizaynlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Devamını Oku..

Logo ve Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımında logo son derece önemli bir özelliktir. Zira şirketinizin ana görüntüsünü her alanda logo belirler. Yapılan çalışmaların temelinde bu özelliğe son derece dikkat etmek gerekir. Resimler, semboller, imzalar ve diğer her görsellik kurumsal kimliğin bir parçası demektir.

Kurumsal kimlikte bu kadar önemli bir yere sahip olması açısından logolar, profesyonel ellere emanet edildiğinde ortaya çıkan harika çalışmalarla şirketiniz çok uzun yıllar bir marka gibi üzerinde taşımaya devam eder bu çalışmaları. Dolayısıyla bu işi profesyonel firmalar aracılığı ile yaptırmanız en doğrusudur.

Devamını Oku..

Mobil Tasarım ve Yazılım

Mobil (responsive) tasarım genel anlamda kullanılan cihazların çözünürlüğüne göre tasarlanmış olup, tüm tarayıcılarda aynı ya da farklı çözünürlüklerde ekranın kendisini şekillendirerek ortaya çıkmasıdır. Duyarlı ve uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son zamanlarda sıkça duyulan bu tasarım ilk olarak 2010 yılında ortaya çıkarak popüler hale geldi. Bu tasarım ile web sitesinin mobil veya tablet cihazlarınıza girildiğinizde site içindeki resim, yazı gibi görüntüleri ekran genişliğinize göre yeniden şekillenip ekranınıza tam oturması ile oluşmaktadır. Üç kademeli şekilde tasarlanmıştır. Bunlar desktop, tablet ve mobil sürüm olarak tasarlanmıştır 

Devamını Oku..

Sosyal Medya

Sosyal medya, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına olanak veren, ayrıca kişilerin internet üzerinden birbirleri ile yaptıkları paylaşım ve muhabbetleri de kapsayan bir medya türüdür. Sosyal medya sayesinde amatör içerikli ya da bireysel paylaşımlar kısa sürede dünya çapında bir değere sahip olabilmektedir. Bu durum da internetin kullanımı ile daha da küreselleşen dünyanın, sosyal medya olanakları ile birlikte bir adım daha öne giderek, yapılan her paylaşımın çok kısa bir sürede dünya çapında gözlenebilmesini sağlamaktadır. Yapı taşında insan ve mobil iletişim tabanı yer alan sosyal medya unsurunun zaman veya mekan sınırı olmaması, onu küresel yapan bir diğer özelliğidir.

Devamını Oku..

SEO Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Hizmet politikamız gereği tasarımını yaptığımız her alanda olduğu gibi SEO arama motoru optimizasyonu konusunda da uzman kadromuz ile beraber sizlere nasıl daha iyi hizmet verebiliriz düşüncesiyle, her gün yenilenen bu sistemin içinde en güncel koşullarla işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Firmanızı, şirketinizi en kullanışlı ve en çok arananlar içinde görünebilmesi için her adımı özenle atmaktayız. 

Devamını Oku..
SİZİ ARAYALIM

Bu alanı kullanarak iletişim talebinde bulunabilir veya teklif alabilirsiniz.