Mobil Tasarım ve Yazılım

İşimiz, müşterilerimizin taleblerine uygun, hızlı ve kullanışlı tasarımlar hazırlayıp sunmaktır.


Mobil Tasarım ve Yazılım

Mobil (responsive) tasarım genel anlamda kullanılan cihazların çözünürlüğüne göre tasarlanmış olup, tüm tarayıcılarda aynı ya da farklı çözünürlüklerde ekranın kendisini şekillendirerek ortaya çıkmasıdır. Duyarlı ve uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son zamanlarda sıkça duyulan bu tasarım ilk olarak 2010 yılında ortaya çıkarak popüler hale geldi. Bu tasarım ile web sitesinin mobil veya tablet cihazlarınıza girildiğinizde site içindeki resim, yazı gibi görüntüleri ekran genişliğinize göre yeniden şekillenip ekranınıza tam oturması ile oluşmaktadır. Üç kademeli şekilde tasarlanmıştır. Bunlar desktop, tablet ve mobil sürüm olarak tasarlanmıştır 

Firmanıza ait web siteniz mobil cihazları ile girildiğinde ziyaretçiler tarafından siteyi görüntülemekte ve gezmekte güçlük yaşamaları ile sitenizin mobil (responsive) tasarım ile oluşmadığından kaynaklanmaktadır. Bunun için müşterileriniz okumak istedikleri alanı ancak zom yaparak, çok az bir alanı görebilirler ve kulanım zorluğu çekerek sitenizden uzaklaşabilirler. Sitede bulunan menüleri de gezmek oldukça zordur ve menüler mobil uyumlu olmadığı için genellikle gitmek istedikleri linki bulamayabilirler. Bunun için sitenize mobil tasarım tanıtımı yapmanız gerekmektedir. Firmamız deneyimli ve profesyonel teknik ekibi ile bu alanda hizmet vermektedir. 

Responsive tasarımlı sitelere mobil cihazlardan girildiğinde menüler şekil değiştirip üstten açılarak kullanımı kolaylaştırır. Fontlar ve imajlar alt alta gelerek kolayca okunacak hale gelir. Ve önem derecesi düşük paylaşımlar gizlenir, sadece müşterinizin sayfayla ilgili gerekli bilgi gösterilerek sadeleştirirdir. Arama motorlarında mobil sitelerini desteklemektedir. Mobil üzerinden web site ziyaretleri dünya üzerinde %25 seviyelerine çıkmış durumdadır. Bu sebeple responsive özellikli web sitesine sahip olmak için bize ulaşmanız yeterlidir.


Mobil (Responsive) Tasarım İle Elde Edilecek Avantajlar

 Firmanıza ait web sitenize büyük değer sağlar. Özellikle çağımızda mobil oldukça sık kullanılmakta olduğu için firmanız için zorunlu hale gelmektedir.

  •  Arama motorunda daha ön planda çıkmanızı sağlar.
  •  Müşterilerinizin mobil ile girişlerinde görüntü kaybı engellenmiş olur. Bilgilere doğru ve zamanında ulaşmalarını sağlarsınız.
  •  Müşterileriniz için güvenilir ve görsel olacak şekilde hizmet sunarsınız.
  •  Firmanıza ait web sitenizin mobil ile kullanımı kolaylaşarak ürün tanıtımını ve kampanyaları doğru bir şekilde duyurusunuz.BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ?


SİZİ ARAYALIM

Bu alanı kullanarak iletişim talebinde bulunabilir veya teklif alabilirsiniz.